Технології на межі реальності!

3D DepthQ і HFR 3D Реалізм у кожній деталі

3D DepthQ і HFR 3D

3D система DepthQ і срібний проекційний екран знижують світлові втрати і рівень перехресних перешкод. Технологія дає більш високу яскравість і контрастність зображення, виключаючи при цьому можливість геометричної асиметрії між очима. На сьогодні DepthQ® успішно протестовано керівниками шести найбільших голлівудських студій і внесено у список рекомендованого обладнання The Walt Disney Studios Motion Pictures. HFR 3D — формат високої частоти зміни кадрів (48, 60 і більше кадрів на секунду замість звичних 24-х). Завдяки цьому формату зображення набуває кришталевої чіткості, максимально близької до того, як сприймає навколишній світ людське око.

Крісла D-BOX Повне занурення

Крісла D-BOX

Крісла D-Box, які синхронізують положення тіла глядача з тим, що відбувається на екрані, дарують глядачеві відчуття присутності всередині подій фільму. По суті, людина починає отримувати враження ще й за допомогою вестибулярного апарата, і перегляд кінострічки перетворюється на незабутній досвід.

Dolby Atmos та 4K Побачити та почуйте все!

Dolby Atmos та 4K

Занурюйся у серце звуку. Почуй все наживо: літак над головою, вибухи за спиною або найтихший шепіт на вухо. Кіно, яким ви його ще ніколи не чули! Система зображення 4K, що гарантує у 4 рази деталізованіше, ніж стандартна 2К, зображення, дозволяє роздивитися безліч деталей у кожному кадрі.