Старі казки на новий лад: Допрем'єрний показ "В темному-темному лісі» у кінотеатрі "Оскар"

Gulliver

У середу, 24 грудня, в кінотеатрі «Оскар» відбувся останній допрем'єрний показ сезону - новий мюзикл студії Disney «У темному-темному лісі». Зіркові гості нагородили фільм схвальними відгуками.

Вечірку з нагоди допрем'єрного показу відвідали співачка Антоніна Матвієнко, стиліст Данило Грачов, головний редактор Marie Claire Олена Дружиніна, дизайнер Олександр Трофименко, телеведучий Микита Добринін, співачка Влада Яковлєва, CEO агентства Hoshva PR та Hoshva Digital Оксана Гошва, Анатолій та Анастасія Матешко, прима Національного театру руської драми імені Лесі Українки Анна Артеменко та багато інших.

Гостям екранізація одного з найяскравіших бродвейських мюзиклів, готували яку цілих 25 років, сподобалася.

Дизайнер Олександр Трофименко: "Чудовий привід провести час з сім'єю. Це не тільки прекрасна казка, але і ідеальний сучасний мюзикл, який мені дуже сподобався".

Співачка Антоніна Матвієнко: "Найбільше хочу відзначити музичне наповнення фільму "У темному-темному лісі", музика була дуже цілісною, гармонійною, професійною.

Приємно здивували вокальні здібності акторки Меріл Стріп (роль відьми), я давно спостерігаю за її кар'єрою, і саме в цьому образі вона відкрилася для мене в новому "світлі"

Дещо розчарувало закінчення стрічки, так як я прихильниця "хеппі-енду", особливо коли йдеться про казки. Такі історії повинні мати щасливий кінець, вчити тому, що добро завжди переможе зло, а світло - темряву".

Телеведучий Микита Добринін: "Я не великий фанат мюзиклів. але все залежить від акторів. Адже коли на екрані легендарна Меріл Стріп, улюблена акторка Обами, то вже мало що має значення. "В темному-темному лісі" прекрасна казка, котра ще раз нагадує нам прості хороші істини".

Цього разу творці вирішили об'єднати всі відомі казки в одну сюжетну лінію. Акторський склад запросили зоряний: ролі у фільмі виконали Джонні Депп, Анна Кендрік, Кріс Пайн, Емілі Блант, Меріл Стріп, Крістін Баранскі, Люсі Панч, Джеймс Корден та інші.

За сюжетом, пекар, колись проклятий Відьмою, і його Дружина журяться через те, що у них немає дитини. Попелюшка мріє потрапити на бал. Джек хоче, щоб його корова Біляночка нарешті дала молоко. Його Мати мріє бути багатою. Червоній Шапочці дуже потрібний коровай хліба - гостинець для Бабусі, яка живе в лісі. А Відьма мріє повернути собі молодість і красу, які вона втратила за нещасним збігом обставин. Для цього вона пропонує пекарю в обмін на зняття прокляття допомогти їй дістати необхідні складові для чарівного напою: корову, білу; як молоко, плащ, червоний як кров; пасмо волосся, жовтого, як кукурудза, і золоті туфельки. Але зібрати цей джентльменський набір буде зовсім не просто.

Партнерами події виступили журнал Marie Claire і Finlandia.