В прем'єрному кінотеатрі «Оскар» в режимі «тихих сеансів» пройшов п'ятий Кінобранч

Gulliver

В прем'єрному кінотеатрі «Оскар» в режимі «тихих сеансів» пройшов вже п'ятий Кінобранч, що став рекордним за кількістю присутніх молодих мам з малюками.

Разом із Поліною Логуновою говорили про пошук гармонії в молодій сім'ї про ментальний розвиток дітей, здоров'я, правильне харчування та багато іншого.

Спеціальний гість - Аніта Луценко ( «Танці з зірками», «Зважені та щасливі»), розповіла про свій ідеальний баланс в роботі і вихованні доньки, як не застосовувати радикальні методи у вихованні і який вид спорту краще обирати для своєї дитини. «Холостяк-7» Дмитро Черкасов, - перший чоловік-спікер на Кінобранчі, представив свою чоловічу думку про побудову відносин у молодій сім'ї. Директор з маркетингових комунікацій 1 + 1 медіа, партнер видавничого дому # Книголав Світлана Павелецька розповідала про те, що книги стають не тільки тренажером для мозку, який дозволяє розвивати фантазію, а й містком для проведення безцінного часу батьків та дітей в епоху панування гаджетів.

«Кожен наш Кінобранч в Оскарі ми підбираємо все більше і більше цікавих спікерів, прагнемо давати реально важливу і потрібну інформацію, поради, кейси, надихати молодих мам бути сильними та успішними, бути кращою версією себе в гармонії зі своїми дітьми» - розповіла маркетинг директор мережі кінотеатрів «Оскар» Олександра Новикова.

Завдяки партнерам Кінобранчу «Данон Україна», ювелірному дому «Kimberli», магазину дитячого одягу «Choupette», стоматолічній клініці «Medissa Kids», INTERTOP, видавництву # Книголав, кінодистриб'ютору «Kinomania», компанії «Family Socks» і фітнес клубу «Sky Fitness» свято вийшло напрочуд яскравим і насиченим.