Напередодні вручення головної кінопремії США, у кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 23 лютого в рамках Pre-Oskar Party відбулася ексклюзивна прем'єра біографічного-драматичного фільму «Джекі», старт офіційного прокату якого назначений на 8 березня.

Gulliver

Напередодні вручення головної кінопремії США, у кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 23 лютого в рамках Pre-Oskar Party відбулася ексклюзивна прем'єра біографічного-драматичного фільму «Джекі», старт офіційного прокату якого назначений на 8 березня.

Першими стрічку, яка претендує на три номінації премії Оскар 2017, побачили Ірина Данилевська, Єлизавета Юрушева і Олександр Скічко, Поліна Логунова і Дмитро Ступка, Анатолій Анатоліч з дружиною Юлією, Артем Гагарін, Ольга Сушко, Мауріціо Аскеро, дизайнери Ольга Навроцька, Жан Гріцфельдт, Олеся Кононова і Артем Климук, Світлана Тарабарова, Андрій Кіше, Анастасія Даугуле, Юлія Пеліпас, Юрій Амосов, Юрій Марченко, Дмитро Євенко, Олексій Прищепа та інші гості. На афтепаті пролунав DJ Set Яни Алтухової, а настрій вечора створювали коктейлі від спонсора заходу Martini.

Режисером фільму «Джекі» виступив Пабло Ларраін, стрічки якого раніше отримували приз арт-кіно на Каннському кінофестивалі і були номіновані на Премію «Оскар» за кращий фільм на іноземній мові. «Джекі» претендує на три номінації премії Оскар 2017: «Краща жіноча роль», «Краща музика до фільму» і «Кращий дизайн костюмів».

Творці фільму досліджують внутрішній світ самого близької людини президента США і улюбленця американського народу Джона Фіцджеральд «Джека» Кеннеді, який був застрелений під час проїзду кортежу вулицями Далласа. Жаклін Лі «Джекі» Був'є Кеннеді Онассіс, яка відразу втратила свій світ, зуміла зберегти обличчя в найважчий момент.

«Кожен момент життя відрізняється від іншого. Хороше, погане, важке, радісне, трагічне, любов і щастя - все пов'язано в єдине, невимовне ціле, яке називається життя. Не можна розділити хороше і погане. І, можливо, навіть немає необхідності робити це»

Про фільм:

Про Жаклін Кеннеді - першу леді Сполучених Штатів на початку 60-х, найпопулярнішу жінку свого часу, ікону стилю - написано десятки книг та знято чимало фільмів, але величезний інтерес до її життя з роками не згасає. У цій стрічці автори відтворили один з трагічних моментів в американській історії - вбивство президента Кеннеді в Далласі – та кілька днів після цієї події, показавши їх очима самої Жаклін. Весь світ захоплювався її стійкістю, гідністю і самовладанням. Але що насправді пережила ця жінка? ..

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Джекі» стартує з 8 березня