В Оскарі встановлено перший у Східній Європі висококонтрасний лазерний HDR проектор

Gulliver

Наша оновлена зала №4 в к-трі «Оскар» (Gulliver) стала першою залою не тільки в Україні, але і в Східній Європі, де встановлено висококонтрасний лазерний HDR проектор Barco Laser Flagship.

Насиченість і розширена палітра, яскраве і якісне 3D створюють справжній WOW-effect для глядача. Також оновлена зала стала першою в Україні сертифікованою залою для показу фільмів у форматі EclairColor.

Крім того, залу оснащено унікальним кіносабвуфером MAG THOR. Це єдиний у світі сабвуфер, який працює в частотному діапазоні від 18 Гц при потужності в 5000т, що дозволяє глядачеві не тільки почути, а й відчути звукові ефекти.

Сабвуфер розроблено і створено компанією MAG Audio - найбільшим у Східній Європі виробником професійних звукових систем для кіноконцертних комплексів, розташованим в м. Біла Церква, Київської обл.

Оновлена зала №4 в к-трі Оскар (Гулівер) стала першою в Україні, де встановлено сабвуфер MAG THOR. На даний момент в світі існує всього декілька кінотеатрів з таким рівнем звуку, один із них - кінотеатр Village Cinemas в Афінах, який переміг в номінації «Кращий реконструйований зал в світі - 2018» за версією ICTA (International Cinema Technology Association) в Лас-Вегасі.