В "Оскарі" відбувся допрем’єрний показ "Серени"

Gulliver

В середу, 29 жовтня, в кінотеатрі "Оскар" відбувся допрем'єрний показ фільму "Серена" з оскароносним дуетом Дженніфер Лоуренс-Бредлі Купер в головних ролях. Думки зіркових гостей щодо фільму розділилися.

Вечірку з нагоди прем'єри відвідали Юрій Горбунов та Ігор Кондратюк, стиліст Ольга Слонь, травесті-діва Монро, співак Аркадій Войтюк, дует Анна-Марія, Надя Дорофеєва з групи "Час та скло", співачка Світлана Тарабарова і ведучий Слава Соломка. Гості поділилися своїми враженнями від перегляду.

Ігор Кондратюк: "В першу чергу фільм цікавий тим, хто буде через 30 чи 40 років досліджувати творчий шлях Бредлі Купера та Дженніфер Лоуренс. Не дуже сподобалося, як грають любов – таке відчуття, що режисер не знайшла іншого прийому для підтвердження їхніх почуттів, окрім сцен, де він її постійно купає.

Бредлі Купер більше трилерний актор, актор дії, а не драми. "Серена" – ще один фільм про те, що жінки надто божевільні, щоб їх розуміли чоловіки. Зате дуже гарні, яскраві пейзажі Північної Кароліни".

Світлана Тарабарова, співачка: "Відмінна режисерська робота і чудовий акторський склад на тлі величної природи, відмінний привід задуматися про те, що ми так часто намагаємося забути – про тлінність життя".

Данило Грачов, стиліст: "Другий фільм поспіль, після "Загубленої", в якому героїня та її поведінка – шокують. Дівчата в кіно стають все страшнішими. "Серена" – дивна драма на тлі приголомшливих "затуманених" пейзажів. Дуже стильна картинка моїх улюблених 30-х. Але це не веселощі "сухого закону", це спокій і велич неймовірної природи, на тлі якого відбувається буйство дивних вчинків, диких бажань, жорстких характерів. Дивні враження. "Оскар" не дам".

Фільм розповідає історію кохання господаря лісової імперії Джорджа Пембертона та його дружини Серени в лісовому таборі в горах Північної Кароліни. Дізнавшись, що вона не може мати дітей, Серена вирішує вбити незаконнонародженого сина свого чоловіка.