В "Оскарі" стартувала "Супер шістка"

Gulliver

В п'ятницю, 24 жовтня, в кінотеатрі "Оскар" в ТРЦ Gulliver відбувся допрем'єрний показ нового творіння Disney і Marvel – мультфільму "Супер Шістка".

Вечірку з нагоди допрем'єрного показу відвідали співачка Джамала з подругою, шоумен Максим Неліпа, футболіст Владислав Ващук та архітектор Сергій Махно з сім'ями.

На вечірці працювали аніматори, які розважали юних відвідувачів і розігрували подарунки із зображенням головних героїв - технічного генія Хіро і надувного робота Баймакса. Останній став справжнім героєм вечора, адже з ним поспішали сфотографуватися всі гості. А сам мультфільм сподобався як дорослим, так і дітям.

Владислав Ващук: "Відмінний мультфільм, і мої діти були в захваті. Тим паче, вони отримали круті призи".

Джамала: "Мультфільм хоч і дитячий, але в ньому присутня сюжетна динаміка. Він не просто показує нам милих мультяшних героїв, а демонструє хорошу режисуру і сюжет. Такі мультики я люблю".

Максим Неліпа: "Динамічний, з душею, яскравий, зі смислом, із розумом. Син так взагалі весь фільм плакав".

Сергій Махно: "Вмерти, дуже круто знято. Мультики зараз майже стають реальністю, приходиш і кайфуєш!"

"Супер Шістка" розповідає історію юного технічного генія Хіро, який живе у вигаданому місті Сан-Франсокіо. Після трагічної смерті брата йому дістається надувний робот Баймакс, який допомагає герою побороти лиходіїв і врятувати Сан-Франсокіо від руйнувань.