В Оскарі пройшов четвертий Business Wisdom Summit

Gulliver

24-25 вересня на території кінотеатру «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбувся найкреативніший діловий захід року - Business Wisdom Summit (BWS). Українські та зарубіжні ТОП-менеджери і власники бізнесу протягом двох днів ділилися своїм досвідом вирішення складних ситуацій і думками про те, яким буде бізнес майбутнього. Серед спікерів були Андрій Здесенко, Девід Перріш, Хітендра Вадхва, Петро Чернишов, Ірина Данилевська, і багато інших.

«Оскар» виступив у ролі абсолютно нового універсального майданчика для бізнес-заходів, забезпечивши гостей BWS не тільки зручною географією локації, але й додатковим комфортом в офіційній частині саміту. Зручні крісла кінотеатру, зал-амфітеатр, акустика, що дозволяє говорити спікеру навіть без мікрофона, і великий екран для презентацій були приємні не тільки глядачам, але й спікерам. Великий хол з лаунж-зоною став простором для неформального спілкування гостей та експозицій партнерів саміту. Після офіційної частини першого дня саміту вечерею пригощав гастробар Hitchcook - найвисотніший неготельний бар Києва. Шеф-кухар закладу приготував для гостей BWS інсталяції та оригінальні десерти з їстівної землі і квітів, а шеф-бармен в якості особливого welcome drink - кавунові коктейлі на основі Prosecco.

Для корпоративних клієнтів кінотеатр представляє майданчик Оskar HUB і готовий приймати гостей не лише для відпочинку, але і для бізнес-заходів. Кінотеатр має в своєму розпорядженні великий хол з можливістю зонування, 6-тьма залами (від 46 до 221 місця), зоною entertainment з яскравою сценою і можливістю замовлення фуршету в Hitchcook, скляна стіна-трансформер якого дозволяє регулювати площу фуршетної зони. Також передбачена VIP-гримерна, є окрема зручна зона для куріння.