В кінотеатрі "Оскар" відбулося нагородження переможців конкурсу "The next big thing"

4 листопада відбувся фінальний етап конкурсу від "1+1 Медіа" – Фестиваль короткого метру "The next big thing-2014". На ньому були показані 29 фінальних відео до 3-х хвилин на тему ЛЮБОВ, а також кращі роботи з першого туру на тему МИР. Пічтинг ідей компанія "1+1 Медіа" проводить вчетверте, але у форматі фестивалю – вперше.

"Хочемо продовжувати приблизно у такому ж стилі. У нас є одна ідея, як трансформувати наш пітчинг у ще більше явище. Найближчим часом ми про це повідомимо", - зазначив Олександр Ткаченко, генеральний директор "1+1 Медіа".

Одноголосним рішенням журі перше місце було присуджене Валерії Ожигановій – автору роботи "Любов в таксі" (її робота у першому турі – "Морозиво"). Валерії одразу на фестивалі запропонували попрацювати в "1+1 Продакшн".

"По роботі, яку вона зробила за два дні, було видно, що вона дуже неординарна дівчинка, дуже талановита й трудолюбива. А ми таким завжди раді", - зазначила генеральний продюсер "1+1 Продакшн" Вікторія Лєзіна-Масляна.

"Працювати, працювати і ще раз працювати. У наш час дуже важливо постійно працювати над собою. Хочемо мати можливість робити краще, тому і прийшли сюди", - зауважила Валерія Ожиганова.

2 місце отримала робота про любов між чоловіком та жінкою з обмеженими фізичними можливостями "Колеса любові" Людмили Крижної (її робота у першому турі - "Переможці").

3 місце здобула короткометражка від автора "Собаки мир спасаки" Максима Люкова під назвою "Коханка". У ній йдеться про чоловіка, який "зраджує" дружині з копченою рибиною, футболом та пивом.

Усі 3 фіналісти отримали в подарунок камери GoPro та зігріваючі напої від Riga Black. Валерії Ожигановій також була надана 50% знижка на навчання у Вищій школі Media&Production.

Окрім того, були визначені спеціальні номінації від партнерів проекту. Кінотеатр "Оскар" вручив сертифікат на відвідування компанії з 46 гостей VIP зали кінотеатру для перегляду будь-якого фільму, який є у програмі, авторам роботи "Рыбка моя" Даніелю Левіану та Євгенії Шевцовій.


За нестандартний підхід і яскравий творчий почерк були відзначені батько та син Василь і Віталій Павук за роботу "Любов є". Їхні роботи отримали особливе визнання від члена журі та легенди рекламного ринку Андрія Федоріва. Також сім’я Павуків відвідають тренінг з монтажу від Вищої школи Media&Production.
Генеральний продюсер "ПростоРаді.О" та член журі Андрій Шабанов виокремив і своїх фаворитів: авторів роботи "Мустанг" - одеситок Альону Томак і ЛюдмилуНиколенко та анімації Ярослава Мышеніна "Brain VS Heart").


Відомий кінорежисер Михайло Іллєнко, який також входив в склад журі, запросив переможців, а також авторів роботи "Яка різниця?" Назара Шпільчака, Святослава Федоріва та Камаля Буяфара взяти участь у його фестивалі короткометражок "Відкрита ніч".

Нагадуємо, цього року пітчинг від "1+1 Медіа" значно відрізнявся від минулорічних і проходив у кілька етапів. У першому турі з 1 вересня по 15 жовтня учасники знімали відео на тему "Мир" хронометражем до 3 хвилин. Всього на конкурс було надіслано майже 500 робіт, 267 із них відповідали вимогам конкурсу та були опубліковані на сайті.
27 жовтня за результатами голосування на сайті та рішенням журі були обрані 30 півфіналістів. У фіналі взяли участь 29 учасників – один із півфіналістів захворів і не зміг продовжити змагання.
31 жовтня лектори Вищої школи Media&Production у стінах нового креативного простору Fedoriv Hub провели для учасників майстер-клас. На ньому була оголошена тема фінальної роботи – ЛЮБОВ. За вихідні 1 і 2 листопада півфіналісти відзняли та змонтували нові відео на цю тему.
Детальніше про пітчинг на сайті проекту: http://media.1plus1.ua/pitching/

Партнери фестивалю: кінотеатр "Оскар", "Просто Раді.О" та "Riga Balsam".