В кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «На драйві»

Gulliver

В кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «На драйві»

В кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) 22 серпня відбулася гала-прем'єра комедійного екшна режисера Едґара Райта «На драйві». Першими стрічку побачили Дмитро Ступка і Поліна Логунова, Соломія Вітвицька, Антоніна Матвієнко, Світлана Тарабарова, Анна Добриднєва, група On I Ona, Олег Борщевський та багато інших гостей. Партнерами заходу виступили Marengo та Hugo Boss.

Після того як Едґар Райт зняв трилогію «Кров і морозиво» (куди увійшли фільми «Зомбі на ім'я Шон», «Круті фараони», «Кінець світу») і «Скотта Пілігрима», він став практично культовим режисером. Стрічка «На драйві» - його перший фільм, знятий в США. Головну роль у картині виконав Енсел Елгорт («Дивергент»). До нього приєдналися: Лілі Джеймс («Попелюшка», «Гордість і упередження і зомбі»), Кевін Спейсі («Картковий будинок», «Краса по-американськи»), Джон Бернтал з серіалу «Шибайголова» і Джеймі Фокс («Джанґо вільний», «Рэй»).

У фільмі є безліч відсилань до трилогії «Назад у майбутнє»: персонажа Кевіна Спейсі звуть Док, персонажа Джон Бернтал звуть Гриф (герой з другої частини фільму). Також у фільмі знявся Флі (басист групи The Red Hot Chili Peppers), який грав невелику роль у другій і третій частинах. Крім того, Док в фільмі говорить про свою минулу роботу - «The Spirit of '85», а саме в 1985 році вийшла перша частина трилогії. В цілому, Едґар Райт розповів про те, що залишив у фільмі кілька "пасхалок". Наприклад, на номерному знаку однієї з машин вказана дата прем'єри одного з його майбутніх фільмів.

Про фільм:

Талановитий гонщик на прізвисько Бейбі обожнює небезпеку, швидкість і стильну музику. Він завжди в навушниках, що тільки дозволяє отримувати задоволення від його роботи. Бейбі – професійний водій, який забирає злочинців з місць їх лиходійства. Якщо він за кермом – у поліції немає шансів. Але Бейбі зустрів дівчину, у яку закохався... Він хоче піти з небезпечної гри, щоб мати можливість жити нормальним життям зі своєю обраницею. Але його покровитель Док просить хлопця піти на останню справу. Бейбі не хоче цього, але погоджується. Це завдання поставить під загрозу все, що він має: любов, свободу, життя.