В кінотеатрі "Оскар" відбулась Sausage Party

Gulliver

В кінотеатрі "Оскар" відбулась Sausage Party

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 18 жовтня відбувся прес-показ фільму «Повний розковбас» (Sausage Party) - анімаційної комедії від режисера "Шрек 2", "Монстри проти Чужих" і "Мадагаскар 3" Конрада Вернона, першої комп'ютерно-анімаційної стрічки, сценарій до якої написав Сет Роген. Подивитися мультик для дорослих прийшли актори студії LeDoyen, які працювали над дубляжем гастрономічної треш-комедії, автор перекладу Сергій Ковальчук, в активі якого понад 200 адаптацій улюблених кінотеатральних релізів, популярні блогери таі медіа-персони. Столичні кіномани оцінили специфічний гумор комедії.

Олена Васильєва, головний продюсер серіалів та фільмів телеканалу 1 + 1, сказала, що фільм являє собою зразок американського гумору у всій своїй красі, в стилі "ведмедики Теда": «Типова комедія. Але я дуже люблю американців за здатність зіткнутися лобом зі своїми комплексами і страхами. Вільні люди! Можливо, постер і рішення по зовнішності героїв будуть працювати проти стрічки ... Я півфільму думала, навіщо так схематично і грубо все промальовати. Потім, звичайно, стає зрозуміло - такий стиль американського супермаркету, типової американської закусочної, так звана "Американа". З середини починається феєрверк - все настільки несподівано: повороти, жарти, герої. З упевненістю можна сказати одне: якщо прийдеш, піти вже не захочеться! »

Ведучий телеканалу 1 + 1 Анатолій Анатоліч порівняв «Повний розковбас» з фільмом «Борат»: «Жарти на рівні робіт Саші Барона Коена, і не менш смішні. Місцями закривав обличчя руками зі словами "як вони це придумували і малювали?". Для мене це - однозначний must see в цьому сезоні. Якщо ви не сноб, звичайно ».