В кінотеатрі «Оскар» відбулась гала-прем’єра фільму «Механік: Воскресіння» (Mechanic: Resurrection)

Gulliver

В кінотеатрі «Оскар» відбулась гала-прем’єра фільму «Механік: Воскресіння» (Mechanic: Resurrection)

У вівторок, 23 серпня, в кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбулася гала-прем'єра бойовика «Механік: Восресіння» (Mechanic: Resurrection) - сиквела фільму 2010 року.

Першими продовження історії найманого вбивці з принципами у виконанні мужнього Джейсона Стейтема побачили: Любомир Левицький, Олександр Ітигілов, Василь Бондарчук з дружиною Катериною Веласкес, Артем Гагарін, Лілу, Серж Смолін, Даша Коломієць, Влад Іваненко, Добриднєва Аня, Роман Міхно, Микола Матросов, Соломія Вітвіцька, Світлана Тарабарова, Дмитро Ступка з дружиною Поліною Логіновою, Денис Хрістов та ін.

Про фільм:

Артур Бішоп був кращим професійним вбивцею. Але, стомившись від такого ризикованого життя, він вирішує зав'язати з ремеслом: Артур знаходить кохану дівчину, Джину, і відправляється з нею в відокремлене місце на березі моря.

Ось тільки кримінальний світ не може допустити втрату такого цінного кадра, і дівчину Бішопа викрадають, щоб змусити його виконати ще одне завдання. Йому необхідно вбити трьох осіб і зробити це таким чином, щоб поліцейські не змогли підкопатися - все повинно виглядати як нещасний випадок.

В голові у Артура зріє план, як витягти Джину і при цьому покарати її викрадачів ...

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Механік: Восресіння» (Mechanic: Resurrection) стартує з 26 серпня.