В кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Dream Town) відбудеться «Ніч кінопрем’єр #26»

Dreamtown

В кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Dream Town) відбудеться «Ніч кінопрем’єр #26»

11 березня в кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ DreamTown) буде проведена чергова мега вечірка «Ніч Кінопрем’єр XXVI» спільно з компанією ANGAR.

На Вас чекають: запальні треки від DJHurstAvenue, FREE-коктейлі від RIGA BLACKCURRANT, подарунки від всеукраїнської книжкової мережі «Буква», настільні ігри від «Игромаг» та відразу три кіно хіти, які всі давно чекали:

«Брати із Грімзбі» - 23:40

Британська комедія від творця "Бората" і "Диктатора" Саші Барона Коена. У Ноббі є все, що тільки може побажати людина з бідного рибацького містечка Грімзбі: найгарніша дівчина в Англії та 9 дітей. Але футбольному хулігану в житті не вистачало рідного брата. Ось уже 28 років Ноббі намагається знайти Себастьяна. Хлопчиків розлучили в дитинстві при усиновленні різні родини. Дізнавшись про місцезнаходження молодшого брата, хуліган вирушає в дорогу негайно. Але він не знає, що Себастьян працює найманцем секретної служби МІ6 і щойно розкрив змову, яка загрожує безпеці всього світу.

«Дивергент 3» - 01:45

Тріс і Фор вперше покидають місто та своїх близьких і опиняються в небезпечному світі за стіною, що відділяє Чикаго, де їм відкривається шокуюча правда.

Вони повинні швидко розібратися, кому можна довіряти, так як битва, що розгорається за стінами міста, загрожує всьому людству. Щоб вижити, Тріс доведеться зробити непростий вибір між мужністю, вірністю, любов'ю і необхідністю йти на жертви.

«Три дев'ятки» - 04:15

Фільм за участю цілого ансамблю зірок: Аарон Пол, Вуді Харрельсон, Ентоні Макі, Кейт Уінслет, Кейсі Аффлек, Чіветель Еджифор, Галь Гадот і Норман Рідус. Російська мафія шантажує корумпованих поліцейських з метою наживи. Їм необхідно провернути надзвичайно складне пограбування. Копам приходить в голову план. І хоча він здається нездійсненним, у них немає вибору. Одна частина команди повинна спланувати вбивство поліцейського-новачка, і поки копи з'їдуться до них на екстрений виклик "999", друга частина займеться пограбуванням.

Початок вечірки – 23:00.

Вхідний квиток – 135 грн.

Придбати квитки можна в касі або на сайті

Таке не можна пропустити!