У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 26 травня в 16:00 відбудеться Public Talk з Русланом Борисовим, який створював спецефекти до фільму «Привид в обладунках» 2017

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 26 травня в 16:00 відбудеться Public Talk з Русланом Борисовим, який створював спецефекти до фільму Ghost in the Shell 2017 («Привид в обладунках»).

Крім того, в його послужному списку робота над такими стрічками, як The Legend of Tarzan 2016 («Легенда про Тарзана»), Terminator Genisys 2015 («Термінатор: Генезис»), X-men: Apocalypse 2016 («Люди Ікс: Апокаліпсис»), X-men: Days of Future Past 2014 («Люди Ікс: Дні минулого майбутнього»), Now you see me 2013 («Ілюзія обману»), Goosebumps 2015 («Мурашки»), Beauty and the Beast 2014 («Красуня і Чудовисько»), Cinderella 2015 («Попелюшка»).

На даний момент Руслан займаєпосаду Compositing Supervisor в Moving Picture Company (MPC). Ця студія візуальних ефектів є однією з лідируючих усвоїй сфері вже протягом 25 років. Незабаром українські глядачі зможуть побачити фільми «Пірати Карибського моря: Помста Салазара», «Мумія», «Той, що біжить по лезу 2049», «Темна вежа» та багато інших, створених за участю MPC.

Для стрічки «Привид у броні» компанія MPC і Руслан створили понад 1000 кадрів. Серед них - сцена конструювання нового тіла для майора Міри Кілліан, панорами футуристичного міста: хмарочоси, автостради, гігантські рекламні конструкції і багато інших. А для стрічки «Термінатор: Генезис» був створений повністю цифровий Арнольд Шварценеггер в якості одного з акторів.

Руслан Борисов розповість про «внутрішню кухню» виробництва найбільш видовищних фільмів і поділиться секретами створення останніх кінохітів.

Детальніше про спікера >>>

Придбати квитки http://buy.tfe-lite.ru/ru/70874/