У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 2 лютого відбулася гала-прем'єра спортивної драми «За кров до перемоги», заснованої на реальній історії чемпіона світу з боксу Вінні Пацієнца.

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 2 лютого відбулася гала-прем'єра спортивної драми «За кров до перемоги», заснованої на реальній історії чемпіона світу з боксу Вінні Пацієнца.

Нову картину від продюсера Мартіна Скорсезе прийшли подивитись професійні боксери: чемпіон світу Хасан Байсангуров, чемпіон Європи Олег Малиновський, Шаміль Галаєв. Компанію їм склали творці української спортивної драми «Правила бою»: актори Ахтем Сейтаблаєв, Дмитро Ступка та Поліна Логунова, продюсер Артем Колюбаєв. Також на червоній доріжці були помічені голова Держкіно Пилип Іллєнко, Світлана Тарабарова, Соломія Вітвіцька, Наталка Карпа, реп-виконавці Ліон і Ярмак, учасниці дуету Анна-Марія, ведучі Олександра Лобода, Олександр Попов, Юрій Третяк, Роман Міхно і інші гості. Настрій вечора створював один з найпопулярніших брендів віскі в світі Jack Daniels.

Режисер фільму «За кров до перемоги» Бен Янгер стверджує, що фільм повинен надихати: «Бокс тут алегорія життєвих труднощів. Я буду радий, якщо глядачі, які подивились картину, наберуться впевненості і скажуть: "Я готовий до випробувань. Я з усім впораюся».

Аарон Екхарт, який грає у фільмі тренера з боксу Кевіна Руні, додає, що цей фільм не тільки про бокс: «Мова тут йде про сім'ю і її вплив на життя людини. Вінні зламав шию, але повернувся у великий спорт. Ця історія про людину, яка робить неможливе можливим».

Про фільм:

80-90 роки ХХ століття. Історія розповідає нам про чемпіона світу з боксу Вінні Пацієнцу на прізвисько "Пазманський диявол". Він ще молодий, але дуже талановитий. У хлопця в його роки завищена самооцінка і тяга до розгульного способу життя. Навіть не дивлячись на всі мінуси, він перемагав знову і знову. У 1992 році Вінні потрапив в страшну аварію, від якої він отримав перелом шиї. З такою травмою не всі можуть ходити, але Пацієнца твердо хоче повернутися на ринг. Потайки від лікарів він займається в спортзалі і готується до нових чемпіонських поєдинків. Але навіть мікротравма шиї може відправити Вінні в могилу. Чи готовий він на такий ризик?

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «За кров до перемоги» стартує з 2 лютого.