У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 10 травня відбулася гала-прем'єра пригодницького фільму-фентезі «Король Артур: Легенда меч»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 10 травня відбулася гала-прем'єра пригодницького фільму-фентезі «Король Артур: Легенда меч».

Першими стрічку культового режисера Гая Річі побачили Ольга Навроцька та Олег Михайлюта (Фагот), Олег Панюта, Соломія Вітвіцька, Ася Мхітарян, Олена Бурба, Олімпія Whitemustache, Артем Гагарін, Анна Добриднєва, Ігор Кондратюк, Олексій Дівєєв-Церковний, Яна Алтухова, Данило Бєлих, Олена Алимова, В'ячеслав Соломка, Алекс Захарчук, модель Нейба Траоре (ведуча церемонії відкриття "Євробачення" 2017), Іван Пилипець та інші гості. Настрій вечора створював один з найпопулярніших брендів віскі в світі Jack Daniels.

Сценарій стрічки був написаний за мотивами легенд про короля Артура. Проект пройшов через кілька перетворень. Спочатку в ролі режисер виступав Девід Добкін, який намагався запустити версію з Кітом Харінгтономом в ролі короля Артура і Джоелем Кіннаманом в ролі Ланселота, але бюджет виходив занадто великим, а каст - занадто невідомим. Тоді продюсери запропонували зіграти короля Артура Коліну Фарреллу, а Мерліна - Гарі Олдману, але ця версія теж не була запущена. Реалізований проект подається представниками кіностудії та акторами як суміш «Володаря персня» та фільму Гай Річі «Великий куш».

Про фільм:

Фільм оповідає про молодого Артура, який тиняється околицями міста Лондоніум зі своєю бандою. Своїм походженням він зовсім не цікавиться. Так він живе до того, як доля зводить його з магічним мечем Екскалібур. Після цього Артур кардинально змінюється. Він закохується, приєднується до руху опору і об'єднує навколо себе людей, щоб разом повалити тирана Вортігема, який вбив батьків Артура і захопив трон.