У кінотеатрі "Оскар" відбулася гала-прем'єра мелодрами «Тіло і душа»

Gulliver

28 листопада в кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) відбулася гала-прем'єра драми «Тіло і душа» Першими стрічку зуміли оцінити Анна Завальська, Лавіка, Вова Борисенко, Дар'я Коломієць, В'ячеслав Соломка, Альона Алимова, Мирослава Ульянина, Анатолій Ярема

Режисером і сценаристом фільму є Ільдіко Еньєді, яка раніше працювала над проектами "Моє ХХ століття" (1989) і "Чарівний стрілець" (1994). Картина отримала 4 нагороди, в тому числі і головну - Золотого Ведмедя.

Про фільм:

Марія і Ендре дуже замкнуті в собі інтроверти. Вони обидва працюють на одну фірму в Будапешті, але постійно знаходиться на відстані один від одного. Вона - контролер якості, він - її бос. Марія любить обідати на самоті в тиші, а свою роботу робить дуже серйозно і строго до правил. Ендре ж трошки більш комунікабельний, але все одно самотній. Волею випадку вони розуміють, що їм сняться одні й ті ж сни. Де є два оленя, які неймовірно схожі на самих чоловіка і жінку. Як і герої їх снів, Марія і Ендре з кожним днем стають все ближче і ближче. Сни втілюються в життя.

Українськийтрейлер: