У кінотеатрі «Оскар» відбулась гала-прем'єра фільму «Закон ночі»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» відбулась гала-прем'єра фільму «Закон ночі»

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 11 січня відбулась гала-прем'єра кримінальної драми «Закон ночі» - четвертого фільму Бена Аффлека в режисерському кріслі.

Першими в Україні чергову екранізацію твору Денніса Ліхейна, одного з найпопулярніших сучасних авторів кримінальних романів, побачили Яна Клочкова, Дмитро Ступка, Ігор Кондратюк, Кароліна Ашіон, Анатолій Анатоліч з дружиною Юлією, Світлана Тарабарова, Максим Радуцький з дружиною Адріна Меграбян, Анна Добриднєва, Анна Завальська, В'ячеслав Соломка, переможець шоу МастерШеф 5 Євген Клопотенко, зірка шоу "Холостяк-3" Роза Аль-Намрі, Роман Міхно, Іван Пилипець ( "Голос країни-5") та інші гості. Настрій вечора створював один з найпопулярніших брендів віскі в світі Jack Daniels.

Про фільм:

20-і роки минулого століття, Бостон. У цей час був введений сухий закон, що призвело до створення безлічі підпільних спиртзаводів, спекуляцій, гангстерів і розгулу злочинності.

Джо Кофлін, молодший син видатного капітана поліції Бостона, не пішов по стопах батька, а вирішив поповнити ряди мафі. І це йому, безумовно, до душі.

На жаль, якщо вибираєш таке життя, ти не маєш права нікому довіряти: ні друзям, ні сім'ї, ні любові. Загроза смерті буде переслідувати тебе, поки ти не підеш зі справ, або справді не помреш.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Закон ночі» стартує з 12 січня.