В кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра стрічки «Шпигуни-союзники»

Gulliver

В кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра стрічки «Шпигуни-союзники»

В кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 30 листопада відбулася гала-прем'єра шпигунської військової драми «Шпигуни-союзники» від досвідчених і заслужених авторів - режисера «Назад в майбутнє» Роберта Земекіса і сценариста «Пороку на експорт» Стівена Найта.

Прем'єру стрічки відвідали Світлана, Софія і Руслан Євдокименко, Катя Сільченко, Тетяна Богдан, Олімпія Whitemustache, Ілля Чичкан, Соломія Вітвіцька, Світлана Тарабарова, Лідія Таран, Лілія Пустовіт, Наталя Каменська та Олеся Кононова, Анна Завальська, Олег Панюта, Христина і Григорій Решетник, Андрій Алфьоров, Санта Дімопулос, Леся Никитюк, Анатолій Анатоліч, Ольга Сушко, Микола Матросов, Алекс Захарчук, Катя Тейлор і Юрій Марченко, Олексій Прищепа, Андрій Шабанов, Міріам Драгіна, Олександра Андрущенко, Яна Алтухова, Наталія Моденова, Мирослава Ульянина і інші гості.

У фільмі Бред Пітт грає персонажа на прізвище Ватан, що на турецькій і арабській мовах означає «Батьківщина». Для актора «Шпигуни-союзники» - четвертий фільм на тему Другої Світової війни після картин «Безславні виродки» (2009), «Поза межами» (2009) і «Лють» (2014 року). А для Маріон Котійяр - другий, після «Лізи» (2001). Критики і глядачі також особливо відзначають простоту і красу костюмів стрічки «Шпигуни-союзники», інспірованих гардеробами персонажів у фільмах «Касабланка» і «Вперед, мандрівник».

Про фільм:

1942 рік. Під час небезпечної місії в Північній Африці між британським агентом контррозвідки Максом Ватанен і французької шпигункою Маріян Босежур виник пристрасний роман. Макс і Маріян зрозуміли, що повинні бути разом - і створили родину. Одного разу британцю повідомляють жахливу новину - жінка, на якій він одружений і з якою у нього є дитина, швидше за все, нацистський шпигун. І тільки Макс може дізнатися, чи правдиві ці підозри.