У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Секрети домашніх тварин»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ «Gulliver») відбулась довгоочікувана гала-прем'єра анімаційної комедії «Секрети домашніх тварин».

Першими таємниці домашніх вихованців дізналися Сергій Притула, Павло Шилько, Анатолій Анатоліч, Єлизавета Юрушева, Зоя Литвин, Сніжана Єгорова, Тетяна Рамус, Олег Панюта, Олег Собчук, Тала Калатай, Артем Гагарін, Олексій Прищепа, Соня Плакидюк, Олександра Какуріна, В'ячеслав Соломка та ін.

Про фільм:

Думаєте, що ваші домашні вихованці, коли ви переступаєте поріг будинку, скручуються калачиком на ліжку і тоскно визирають у віконце? Запевняємо, вони зовсім не нудьгують! Нова анімаційна комедія від творців неперевершених "посіпак" відкриє справжні таємниці, які пухнасті друзі старанно приховують від людського ока.

Життя головного героя тер'єра Макса перевертається з ніг на голову, коли у його господаря з'являється ще один улюбленець - пес-приблуда Дюк. Але їм доведеться забути про суперництво і об'єднатися, коли вони дізнаються, що кролик Сніжок збирає цілу армію бездомних тварин, і його плани дуже непередбачувані!

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Секрети домашніх тварин» стартує з 4 серпня.