У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Пробудження»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Пробудження»

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 21 грудня відбулася гала-прем'єра фільму «Пробудження». Першими в Україні sci-fi трилер побачили Ольга Сумська та Віталій Борисюк, солістка Pur: Pur Ната Сміріна, Дмитро Ступка та Поліна Логунова, Ігор Кондратюк, Наталка Карпа, дизайнер Ірина Каравай, Олексій Дівєєв-Церковний, Олексій Залевський, репер Ліон, ведучий і актор Олександр Попов, Серж Смолин & Серж Пайе, Алекс Захарчук, Ігор Обуховський, переможниця шоу «Холостяк» Олександра Шульгіна, Іван Пилипець («Голос країни-5»), В'ячеслав Соломка та інші гості. Настрій вечора створював один з найпопулярніших брендів віскі у світі Jack Daniels.

Про фільм:

Космічний корабель з 5,000 пасажирів на борту, занурених на час польоту в штучний сон, тримає курс на планету, яка стане для них новим будинком. Все йде за планом, але через збій системи двоє пасажирів несподівано прокидаються і розуміють, що до кінцевого пункту подорожі - 90 років шляху, і їм судилося залишок життя провести удвох у розкішних інтер'єрах корабля, оснащеного за останнім словом техніки. Поступово Джима і Аврору починає непереборно тягнути один до одного, але корабель потрапляє в біду, і тепер в їх руках - життя і доля всіх мешканців корабля.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Пробудження» стартує з29 грудня, допрем’єрні покази з продаже квитків з 22 грудня.

http://oskar.kiev.ua/ua/movie/passengers/showtime