У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Планетаріум»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Планетаріум».

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 22 листопада відбулась гала-прем'єра містичної драми «Планетаріум» режисера Ребекки Злотовські.

Світова прем'єра фільму відбулася на 73-му Венеціанському кінофестивалі. У Києві першими оцінити стрічку прийшли Надія Матвєєва, Ірина Турбаєвська, Ірина Богдан, Ірина Данилевська, Соломія Вітвіцька, Олексій Залевський, Анна Ганопольська, Жан Гріцфельдт, Міріам Драгіна, Олексій Гладушевський, Анна Завальська, Олександр Каневський, Серж Смолін та Серж Пайє, Яна Алтухова , Алекс Захарчук, Руслан Захарченко, Lilu, В'ячеслав Соломка, Катерина Бабкіна, Василь та Іван Костенки, Роман Міхно, групи «её» і Брюнетки Shoot Blondes і інші гості.

Для Лілі-Роуз Депп "Планетаріум" став вже третім фільмом у кар'єрі, і столичні кіномани високо оцінили гру молодої франко-американської актриси. Так само глядачі відзначили оригінальність стрічки в цілому.

Співак Алекс Захарчук звернув увагу, що фільм явно відрізняється від того, що звик дивитися середньостатистичний глядач: «Якщо вам хочеться чогось незвичайного, сюжету, над яким можна задуматись та обмірковувати дуже довго, то фільм "Планетаріум "- те, що потрібно».

Співачка і телеведуча Lilu вважає, що фільм більше для естетів: «Сюжет небанальний, гра акторів відмінна, костюми чудові, а ось йти чи ні, вирішуйте самі!». Схожої думки дотримується і ведучий Роман Міхно: «Фільм радує гарною картинкою, яка виражається у всьому - в ообличчях акторів, їх рухах і поглядах, в емоціях, які вони переживають. "Планетаріум" - фільм, що дуже запам’ятовується, його ні з чим не сплутаєш. Це кіно для поціновувачів красивого і загадкового артхаусу »

Про фільм:

Париж 30-х років XX століття, місто декадансу і розкоші. Красуні американки, сестри Лора і Кейт Барлоу, приїжджають туди, щоб провести спіритичні сеанси. Знаменитий кінопродюсер Андре Корбен вирішує, що з їх допомогою йому вдасться поправити справи, що похитнулися. Показ духів на великому екрані принесе йому нову славу і багатство. Лора буде головною зіркою його майбутнього блокбастера. Але якщо сестри - зовсім не медіуми, не посередники між світом живих і світом мертвих, а звичайні шарлатанка. Схоже, месьє Корбен це зовсім не хвилює, він зачарований божественною красою Лори і незрозумілими талантами Кейт ...

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Планетаріум» стартує з 1 грудня.