У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Мовчання»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Мовчання»

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 17 січня відбулася гала-прем'єра історичної драми Мартіна Скорсезе «Мовчання», поставленої за однойменною книгою японського письменника Сюсаку Ендо.

Першими в Україні фільм побачили учасниця дуету "НеАнгели" Вікторія Смеюха, Яна Клочкова, Андрій Кіше, Анна Завальська, телеведуча і модель Валерія Крук (Кульбаба), Олексій Душка, Ігор Обуховський, Серж Смолін та Серж Пайє, Андрій Алфьоров, Денис Христов, Олексій Прищепа, Ivan NAVI, Артем Нікітін та інші гості. Настрій вечора створював один з найпопулярніших брендів віскі в світі Jack Daniels.

Перед глядачами постала драма про священиків-єзуїтів у середньовічній Японії, робота над якою велася протягом майже тридцяти років. Режисер зізнається: «Екранізація книги стала моєю одержимістю, вона повинна була втілитися в життя, і зараз час прийшов. Це сильна, вражаюча історія, заснована на реальних подіях». Окрім того, в даному проекті Мартін Скорсезе вперше, з часів «Казино» (1995), взяв участь в якості сценариста.

Про фільм:

XVII століття, Японія. Двоє португальських священиків-єзуїтів Родрігес і Франциско Гаррпе приїхали в країну і подорожують нею. Вони переслідують дві мети: знайти свого наставника Феррейру і донести слова святого Євангелія японцям. Ще в Європі чоловіки розуміли, що це буде дуже складно, що вони будуть страждати і стануть жертвами насилля. Серце їм сказало поїхати в далеку країну – і вони це зробили. Але чи вийде у двох християн прищепити релігію азіатам, знайти свого наставника і, головне, вижити...

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Мовчання» стартує з 19 січня.