В кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Моя бабуся Фані Каплан»

Gulliver

В кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Моя бабуся Фані Каплан»

В кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 29 листопада відбулася гала-прем'єра драми «Моя бабуся Фані Каплан», яка була нагороджена призом за "Кращий іноземний фільм" на фестивалі Crystal Palace International Film в Лондоні і отримала нагороду в номінації Кращий актор національного конкурсу на ОМКФ -2016. Саундтреком фільму стала композиція Джамали "Обіцянка" з альбому "Подих".

Захід пройшов за участю режисера Олени Дем'яненко, виконавиці головної ролі Катерини Молчанової, Голови Держкіно Філіпа Іллєнко, кінокритика Олександра Гусєва. Оцінити успіхи українського кінематографа прийшли: Лідія Таран, Олег «Фагот» Михайлюта, Анатолій Матешко, учасники гурту «Брати Гадюкіни», Олександр Ітигілов, продюсер Володимир Філіппов, політичний діяч Андрій Іллєнко, Віктор Андрієнко, Анна Добриднєва, Олексій Дівєєв-Церковний, Микола Матросов, Даша Коломієць, Катерина Бабкіна, головний редактор L'officiel Hommes Україна Олексій Нілов, Алла Добкіна, Серж Смолін, В'ячеслав Соломка, Іван Городецький, Мирослава Ульянина, Переможець "Х-фактора" Костянтин Бочаров та інші гості.

Раніше фільм показали на Міжнародному кінофестивалі в Котбусі (Німеччина) в програмі «Spektrum - тенденції майбутнього», а також в рамках "Днів українського кіно" в м. Бейрут (Ліван) і в Будапешті (Угорщина).

Про фільм:

В основі фільму - журналістське розслідування, яке відбувається в наші дні. У паризькому передмісті Сент-Женев'єв де Буа, в Російському домі доживає останні дні старий, що володіє щоденником своєї бабусі - Фані Каплан.

З цього щоденника київська журналістка Марина дізнається пронизливу історію «сліпого» кохання Фані Каплан до чоловіка на ім'я Віктор Гарскій. Гарскій використовував закохану в нього Фані Каплан у своїх політичних іграх. Ще до революції, вона відбула за нього десятирічну каторгу, де осліпла і серйозно підірвала здоров'я. У 1917 році напівсліпа Каплан виходить з в'язниці. У неї починається роман з лікарем Дмитром Ульяновим. А через рік її звинуватять в замаху на брата лікаря, Володимира Леніна ...