У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Гніздо горлиці»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Гніздо горлиці»

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Гулівер) 9 листопада відбулась гала-прем'єра драми «Гніздо горлиці» - одного з найбільш актуальних проектів, що показує реальну ситуацію проблеми виїзду українців на заробітки за кордон.

Захід на честь показу стрічки відвідали знімальна група фільму (режисер Тарас Ткаченко, актори Римма Зюбіна, Мауро Чіпріані, Наталія Васько, Микола Боклан, продюсери стрічки Володимир Філіппов, Андрій Суярко), міністр культури України Євген Нищук, Ада Роговцева, Іван Малкович, Анна Різатдінова, Катя Осадча, Олена Лавренюк, Олег Панюта, Тала Калатай, Анатолій Матешко, Олеся Жураківська, Ахтем Сейтаблаєв, Віктор Андрієнко, Василь Вірастюк, Соломія Вітвіцька, Дмитро Лаленков, Тетяна Терехова, Марина Леончук, Євген Карась, Анжеліка Рудницька, Олексій Душка, Тетяна Воржева та Настя Рубцова (REAL O), Ярмак і Анна Шумяцкая, Юлія Зорій, В'ячеслав Соломка та інші гості. Настрій вечора створювали вишукані напої від ТМ Одеса і Jim Beam.

Фільм, який став останньою акторською роботою покійного Віталія Линецького, за словами першого заступника Голови Державного агентства України з питань кіно Сергій Неретіна - прорив для українського кінематографа: «Це не банальний голлівудський фільм, але і не зовсім експериментально-авторська стрічка. Це глядацький фільм, місцями дуже важкий і складний ».

Про фільм:

Робота Дарини (Римма Зюбіна) в італійській родині була б нестерпною, якби не син старої синьйори, Алессандро (Мауро Чіпріані). В кожного з них є своє минуле, яке не відпускає, але тепло і щирість ваблять їх одне до одного. Після повернення в Україну до чоловіка (Віталій Лінецький) і доньки, Дарині доведеться зробити непростий вибір між життям яке вона знала і тим, яке привезла з собою.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Гніздо горлиці» стартує10 листопада.