У кінотеатрі «Оскар» відбулась гала-прем'єра фільму «Це всього лише кінець світу»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» відбулась гала-прем'єра фільму «Це всього лише кінець світу»

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 31 жовтня відбулась гала-прем'єра драми «Це всього лише кінець світу».

Першими фільм, відзначений Гран-прі Канського кінофестивалю і висунутий від Канади на премію «Оскар», прийшли подивитися гурт «Океан Ельзи», Маша Шубіна та Ілля Чичкан, Ольга Навроцька та Олег Михайлюта, Андрій Хливнюк (група «Бумбокс»), Анна Копилова, Ольга Сумська та Віталій Борисюк, Сніжана Єгорова, Ірина Данилевська та Володимир Нечипорук, Світлана Тарабарова, Соломія Вітвіцька, Олексій Залевський, Соня Забуга, Даша Коломієць, Олексій Дівєєв-Церковний, Монро, Олексій Нілов, Олексій Гладушевський, Анна Ганопольська, Катерина Молчанова, Олексій Прищепа, Антон Слєпаков, Катерина Бабкіна, брати Костенки, гурт Brunettes Shoot Blondes та багато інших.

Глядачам представили неймовірно тонку і пронизливу драму, яку багато критиків вже назвали найбільш зрілим фільмом режисера Ксав'є Долана. Сам же режисер, вийшовши на сцену Каннського кінофестивалю за Гран-прі, розплакався. І закінчив подячну промову цитатою з Анатоля Франса: «Я завжди вибирав шал пристрастей, а не мудру безсторонність».

Про фільм:

Успішний письменник Луї після 12 років розлуки повертається до рідного дому, щоб повідомити сім'ї новина про свою хворобу. Однак втілити цей план у життя непросто, адже у ексцентричної рідні власні плани ...

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Це всього лише кінець світу» стартує 03 листопада.