У кінотеатрі «Оскар» відбудеться гала-прем'єра фільму «Доктор Стрендж»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» відбудеться гала-прем'єра фільму «Доктор Стрендж»

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 26 жовтня відбулася гала-прем'єра фільму «Доктор Стрендж» (Marvel Comics).

Першими подивитися на Бенедикта Камбербетч, який вперше знявся в супергеройському кіно, прийшли Ассія Ахат, Даша Коломієць, Ігор Кондратюк, Надія Матвєєва, Діма Ступка, Соломія Вітвіцька, Анатолій Матешко, Ігор Обухівський, Ілля Кваша, Анатолій Анатоліч, Олексій Залевський, Ігор Посипайко, Вікторія Батуі, Олексій Прищепа, Серж Смолін & Серж Пайє, Ганна Добриднєва, брати Борисенки, Мирослава Ульянина та інші гості.

Як розповідає продюсер стрічки Кевін Файг, концепція чаклунства в кінематографічному всесвіті «Marvel» запозичена у фільма Вачовскі «Матриця» (1999) і робіт Стенлі Кубрика і Хаяо Міядзакі. А виконавець головної ролі Бенедикт Камбербетч зізнався, що найбільше в ролі Стівена Стренджа його привабила її духовність. «Духовний вимір - це якраз те, що мене цікавить, - заявив він. - Адже це частина мого власного життя. Я багато медитую. Це дуже корисне заняття, за допомогою якого я можу заспокоїтися, відволіктись від насиченого життя, зосередитися на тому, щоб стати добрішим і уважним до інших людей ».

Про фільм:

Страшна автокатастрофа поставила хрест на кар'єрі успішного нейрохірурга Доктора Стренджа. Зневірившись, він відправляється в подорож у пошуках зцілення і відкриває в собі неймовірні здібності до трансформації простору та часу. Тепер він - сполучна ланка між паралельними вимірами, а його місія - захищати жителів Землі та протидіяти Злу, яке б обличчя воно не приймало.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Доктор Стрендж» стартує 28 жовтня.