У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Баррі Сіл: Король контрабанди»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» (МФК Gulliver) 11. жовтня відбулася гала-прем'єра кримінальної комедії «Баррі Сил: Король контрабанди».

Першими фільм побачили Анатолій Анатоліч, Анна Добриднєва, Юлія Кавтарадзе, Наталка Карпа та Євген Терехов "Титановий Джексон", Жан Гріцфельдт, В'ячеслав Соломка, Катя Тейлор і Юрій Марченко, Яна Алтухова та інші гості.

Сюжет стрічки сфокусований на історії життя і смерті Адлера Беррімана "Баррі" Сила. Баррі - американський льотчик, відомий контрабандист наркотиків і зброї, який протягом декількох років працював на потужний фінансово-кокаїновий злочинний синдикат «Меделінській кокаїновий картель», який свого часу контролював до 80% світового наркотрафіку. На рахунку ж самого Баррі тільки за один 1984 р. значилося близько 150 рейсів, в результаті яких в США потрапило «меделінського коксу» вартістю більш ніж на 5 млрд. доларів, - літаючи за фальшивими документами з різними іменами, Сил перевіз кокаїну, можливо, більше, ніж хто-небудь коли-небудь в історії. На думку кінокритиків роль реального оперативника ЦРУ і контрабандиста Баррі Сила для Тома Круза стала «ковтком свіжої прохолодної води в спекотній пустелі» і його найкращою роботою за довгі роки.

Про фільм:

Том Круз у ролі неперевершеного майстра афер. Вправний пілот, який розбагатів, працюючи на уряд США та наркобаронів Південної Америки, провернув таке, що ніхто не міг уявити. Його стиль життя – це шикарні тачки, золоті злитки, розкішні жінки та постійна гра зі смертю.

Український трейлер

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Баррі Сіл: Король контрабанди» стартує з 12 жовтня.