У кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) 05 липня відбулася гала-прем'єра фантастичного екшна «Людина-павук: Повернення додому»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) 05 липня відбулася гала-прем'єра фантастичного екшна «Людина-павук: Повернення додому»

Третій перезапуск франшизи серії фільмів про Людину-павука і шістнадцяту картину кінематографічного всесвіту Marvel першими побачили клавішник «Океану Ельзи» Мілош Єліч, Яна Клочкова, Дмитро Ступка та Поліна Логунова, Соломія Вітвіцька, Світлана Тарабарова, Олег Собчук, Марина і В'ячеслав Узєлкови, режисери Олександр Ітигілов та Любомир Левицький, Жан Гріцфельдт, Лавіка, Брати Борисенки, Яна Алтухова, В'ячеслав Соломка, Анастасія Матєшко, Mari Cheba, Sonya Kay та багато інших гості

Головні ролі в новій стрічці про культового супергероя Marvel виконали Том Холланд, Майкл Кітон і Роберт Дауні-молодший, а дія фільму відбуваються після подій картини «Перший месник: Протистояння». В українському дубляжі екшна свій голос високотехнологічному костюму Людини-павука подарувала відома телеведуча, співачка і мандрівниця Регіна Тодоренко, яка виявилася палкою прихильницею цього кіновсесвіту. Для дівчини це була перша подібна практика: «Неймовірний досвід! Твій голос належить безтілесному персонажеві, але він керує самим павуком! Він чимось схожий на Siri: інтелектуал, іронічний і найголовніше - він символ нового часу. Це - реалізація найсміливіших інженерних мрій», - коментує Регіна.

Про фільм:

Він повертається! Пітер Паркер намагається збалансувати своє життя. Сьогодні він звичайний учень, а вже за мить – стає на захист людства під своїм супергеройським альтер-его.