У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра анімаційного фільму «Співай»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра анімаційного фільму «Співай»

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 16 грудня відбулась гала-прем'єра комедії «Співай» за участю зірок дубляжу (Юрій Горбунов, Анна Добриднєва та Женя Галич) та учасників вокального шоу «Голос. Діти - 3 ». Також першими в Україні нову яскраву анімацію від творців фільмів «Посіпаки» і «Секрети домашніх тварин» побачили Сніжана Єгорова, Анатолій Анатоліч з дружиною Юлією та дітьми, Антоніна Матвієнко, Зоя Литвин з сином, сім'я актора студії "Квартал 95" Олександра Пікалова, переможець "Х-фактора" Костянтин Бочаров та інші гості.

Розповідаючи про свій досвід роботи над дубляжем мультфільму ведучий «Голос. Діти-3» і «Голос країни-7» Юрій Горбунов зауважив, що багато подій з фільму дійсно відображають реальність талант-шоу.

Співачка Анна Добриднєва додає: «Анімація «Співай» - неймовірна, вона добра, з гумором, цікавими персонажами і, що найважливіше, - в ній багато музики! Всім раджу подивитися її на новорічні свята».

На питання, що спільного Женя Галич має зі своїм персонажем, музикант жартує: «Він так само погано співає, як і я. А про відносини з дівчатами - я ніколи не зустрічався з музикантом і ніколи б не зміг ». Фронтмен О.Torvald сказав, що залишився задоволений роботою над дубляжем: «Я хотів би займатися цим і надалі - мені б було цікаво озвучити якогось гопника», - каже Галич.

Про фільм:

Творці "Посіпак" оголошують старт небаченої пісенної битви талантів! Директор колись успішного театру коала Бастер хоче повернути своєму закладу славу й визнання. Він твердо налаштований організувати найграндіозніше у світі шоу. На прослуховування запрошені всі! І навіть якщо ти сором'язливе слоненя-підліток, рішуча крихітна миша, заклопотана мама-свинка, крутий горила-гангстер або дикобразиха-рокерша – не сумнівайся, приходь і співай на повні груди, порви всіх улюбленими хітами. Це твій шанс!