У кінотеатрі «Оскар» з аншлагом пройшла гала-прем'єра фільму «Дитина Бріджит Джонс»

Gulliver

14 вересня в кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) з аншлагом пройшла гала-прем'єра романтичної комедії «Дитина Бріджит Джонс».

Дізнатися, як же змінилася за 12 років головна героїня (а саме стільки минуло часу після виходу попередньої частини) і які нові пригоди її чекають, прийшли Ірина Горова, Маша Фокіна, Катя Сільченко, Олена Бурба, Елла Кандиба, Тетяна Богдан, Дмитро Ступка та Поліна Логунова, гуртREAL O, Марія Бурмака, MamaRika (екс-Еріка), Антоніна Матвієнко та Арсен Мірзоян, Ярослава Гресь та Андрій Федорів, Соломія Вітвіцька, Артем Гагарін, Ігор Посипайко, Мирослава Ульянина, Слава Соломка та інші гості. Фотозона, що зображує кімнату Бріджит, легендарний бурбон Jim Beam, тематичні частування та музика - всі в цей вечір змогли зануритися у світ міс Джонс.

Про фільм:

Здавалося б, і кар'єра - в гору, і квартира - в центрі Лондона, але вона не була б Бріджит Джонс, якби не її здатність опинятися не в той час, не в тому місці, не з тим чоловіком. І тепер вона й гадки не має, хто батько її майбутньої дитини: чарівний мільярдер або відомий адвокат. Одним словом, Бріджит Джонс в дуже цікавому положенні.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Дитина Бріджит Джонс» стартує 15 вересня.