У кінотеатрі «Оскар» відбувся «Каннський вечір». 5 українських коротких метрів на великому екрані

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» відбувся «Каннський вечір». 5 українських коротких метрів на великому екрані

У середу, 5-го травня, в кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) пройшов «Каннський вечір», на якому відбувся прем’єрний показ одних з найкращих короткометражних стрічок українського виробництва, що увійшли до програми Short Film Corner 69-го Каннського кінофестивалю.

На червоній доріжці були помічені Сніжана Єгорова, Арсен Мірзоян і Антоніна Матвієнко, Даша Коломієць, Остап Ступка, В'ячеслав Соломка, Марія Бурмака, Pur:Pur ,Оксана Шмід, Аліна Астровська, та багато інших.

Про фільми:

«Довгі хвилі» – режисер Анастасія Совяк-Круковська розповідає історію кохання у великому місті. Фільм - учасник національного конкурсу кінофестивалю «Молодість». Одну з ролей у фільмі виконав Остап Ступка, саундтрек – українська група O.Torvald.

«Сік граната» – експериментальний фільм, що нагадує про геноцид вірменського народу в 1915 році від одеських режисерів Романа Волчака та Андраніка Давтяна.

«Вибір» – автор та режисер Владислав Климчук показує iсторiї двох чоловiкiв, якi загубились у життєвих обставинах i вимушені зустрітися з наслідками своїх вчинків.

«Коріння» – дебютний фільм Ілони Кочарян оповідає історію старого чоловіка, який лишився своїх рідних на війні, але продовжує жити далі.