У кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) 29 серпня за участю творчої групи відбулася гала-прем'єра народного блокбастера DZIDZIO Контрабас

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) 29 серпня за участю творчої групи відбулася гала-прем'єра народного блокбастера DZIDZIO Контрабас.

Фільм представили режисер Олег Борщевський, генеральні продюсери Сергій Лавренюк та Дзідзьо (Михайло Хома), актриса Олена Лавренюк та учасники групи DZIDZIO. Прем'єру також відвідали Катя Осадча та Юрій Горбунов, Оля Полякова, Ігор Кондратюк, Ольга Навроцька та Олег "Фагот" Михайлюта, Лілія Пустовіт, Дмитро Ступка та Поліна Логунова, Антоніна Матвієнко та Арсен Мірзоян, Наталка Карпа та Євген Терехов (Титановий Джексон), Руслан Квінта та екс-NIKITA Анастасія Кумейко, Семен Горов, Слава Фролова, Анатолій Анатоліч з дружиною Юлією, Олексій Гончаренко, Андре Тан, Артем Гагарін, Андрій Кіше, Тамерлан та Олена Омаргалієва, Любомир Левицький, Сергій Зоренко, Ірина Костюк, Ірина Ковальчук, Оксана Берг, учасники груп On I Ona, # Холостячки, PATSYKI Z FRANEKA, Пантерас і багато інших гостей.

Про фільм:

Якщо трійця йолопів вирішила зайнятися незаконною справою, чекай кінця світу локального масштабу. Вони виросли на кордоні, тому де знайти «легкі» гроші - для них не питання. Але коли на шляху з’являється гарна дівчина, всім планам капець. Тож американські гiрки порівняно з їхніми пригодами – це легке погойдування. Але наші герої заради мрії готові на все.

Режисер: Олег Борщевський

Генеральні продюсери: Сергій Лавренюк, Дзідзьо (Михайло Хома)

Оператор: Дмитро Юріков

У ролях: Дзідзьо (Михайло Хома), Олена Лавренюк, Юлік (Назарій Гук), Лямур (Орест Галицький), Сергій Павук, Римма Зюбіна, Володимир Горянський, Ігор Кондратюк, Олексій Вертинський