У кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) 27 липня відбулась гала-прем'єра шпигунського бойовика «Атомна блондинка»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) 27 липня відбулась гала-прем'єра шпигунського бойовика «Атомна блондинка»

На червоній доріжці були помічені Римма Зюбіна, Лідія Таран, Яна Клочкова, Ігор Кондратюк, Олена Бурба, Анна Добриднєва, Олексій Душка, Тетяна Терехова, Яна Алтухова, Даша Коломієць, В'ячеслав Соломка, група «On I Ona», реп-виконавець Ліон, Алекс Захарчук, співачка Даша Суворова, Іван Пилипець, KiRA MAZUR, дизайнер Богдана Касс і багато інших гостей

Головні ролі у стрічці виконали Шарліз Терон, Джеймс МакЕвой і Джон Гудман. Режисером картини виступив Девід Лейтч - відомий каскадер і постановник трюків, який працював над фільмами «Бійцівський клуб», «Одинадцять друзів Оушена», «V означає Вендетта», «Ультиматум Борна» та багатьма іншими. Великим режисерським дебютом Лейтча біла стрічка «Джон Вік». У сіквелі цього фільму він виступив одним з продюсерів.

Сам фільм «Атомна блондинка» заснований на графічному романі Ентоні Джонстона «Найхолодніше місто». Всього на розробку проекту пішло 5 років. Під час роботи над фільмом у Шарліз Терон було вісім персональних тренерів, які допомагали їй у підготовці до ролі, яка вимагає відмінної фізичної форми.

Спонсором прем'єри в кінотеатрі «Оскар» виступив бренд Stoli® Vodka, який є ексклюзивним партнером Universal Pictures по фільму «Атомна блондинка». У стрічці коктейль Stoli On Ice є улюбленим напоєм агента Лоррейн Бротон (Шарліз Терон). Stoli також був офіційним спонсором прем'єри фільму в Лос-Анджелесі.

Про фільм:

Агент Секретної розвідувальної служби Великобританії Лоррейн Бротон - одна з кращих представників цієї професії. Вона вміє добувати будь-яку інформацію за допомогою своєї запаморочливої краси, неймовірного розуму і фізичної підготовки. Вона одна в небезпечному Берліні часів Холодної війни повинна розслідувати вбивство агента Гаскойна. Але кожна людина, яка стає близькою Лоррейн, вмирає. Хтось її викриває, і вона повинна зрозуміти, хто це робить.