У кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) 2 серпня відбулася гала-прем'єра пригодницького фентезі «Темна вежа»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) 2 серпня відбулася гала-прем'єра пригодницького фентезі «Темна вежа».

Першими масштабну екранізацію культової серії романів Стівена Кінга побачили Яна Клочкова, Зоя Литвин, Олег "Фагот" Михайлюта та Ольга Навроцька, учасники гурту Green Grey Дмитро "Murik" Муравицький і Андрій "Diezel" Яценко, В'ячеслав та Марина Узєлкови, Анатолій Анатоліч, Василь Бондарчук, Артем Пивоваров, CONSTANTINE, Яна Алтухова, Тетяна Богдан, Евеліна Мамбетова, Олексій Прищепа і багато інших гостей. Настрій вечора створювали коктейлі від спонсора заходу ТМ Finlandia.

В основі фільму лежить цикл романів Стівена Кінга «Темна вежа» (1982-2012), на написання якого автора надихнули поеми Роберта Браунінга «Чайльд-Роланд дійшов до Темної Вежі» і Томаса Еліота «Безплідна земля». У новій передмові до першої книги «Стрілець» перевидання 2003 року Кінг також згадує фільм «Хороший, поганий, злий» і роман «Володар кілець» як натхненників. Прообразом протагоніста - Роланда Діскейна - послужив безіменний герой кінематографічної Доларової трилогії, зіграний Клінтом Іствудом.

«Темна вежа» стала наріжним каменем творчості письменника і, за його власними словами, є його фундаментальним твором. У фільмі кінематографісти вирішили створити власні відсилання до інших творів Кінга, які багато хто з фанатів легко помітять. «Ми з великим задоволенням розкидали фільмом “великодні яйця”, що ведуть до інших книжок Стівена Кінґа, – посміхається режисер Ніколай Арсель. – Мені дуже кортить побачити, як фанати в кінозалі будуть губитися в здогадах: “Чекайте, це ж було в іншій історії Стівена Кінґа!”»

Про фільм:

Масштабна екранізація культової серії романів Стівена Кінга. З ’явилася тріщина і світ зрушив з місця: занепали народи і міста, навіть час змінив манеру плину. Відважний стрілець Роланд вирушає на пошуки міфічної Темної Вежі - єдиного місця у Всесвіті, де можна знайти порятунок від хаосу і занепаду.