В кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) 14 червня відбулася гала-прем'єра анімаційного пригодницького фільму «Тачки 3»

Gulliver

В кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) 14 червня відбулася гала-прем'єра анімаційного пригодницького фільму «Тачки 3».

Першими в Україні стрічку побачили Олег Скрипка з родиною, Катя Осадча, Марічка Падалко і Єгор Соболєв з дітьми, віце-прем’єр міністр В’ячеслав Кириленко з родиною, ресторатор Діма Борисов, Ольга Шурова, Валентина Хамайко, Тамерлан і Альона Омаргалієва, Соломія Вітвицька, Єгор Крутоголов із «Дизель Шоу», Олена і Сергій Лавренюки та інші гості.

Фільм дублювали Остап Ступка і Ольга Сумська, голоси яких ще з часів першого культового мультфільму належать головному герою Блискавці МакКвін і його елегантній подрузі Саллі відповідно. Актор театру і кіно Остап Ступка розповів, що перевтілюватися в такого персонажа, як МакКвін це завжди драйв: «Глядачі всього світу люблять його і чекають нової зустрічі. Уявіть - ціле покоління виросло на Тачках». А Ольга Сумська переконана, що український дубляж - продукт найвищого класу: «Локальні жарти, вигуки, настрій - все дуже професійно»

До акторів долучилися нові герої супершвидкісних гонок - Марічка Падалко (голос Наталі Точняк) і Олександр Скічко (голос Джексона Шторма). Для останнього робота над проектом «Тачки 3» стала дебютом. Ведучий зізнався, що завжди мріяв озвучити фільм: «Це було справжнім викликом! Хоч я і маю достатній акторський і телевізійний досвід, дубляж - це зовсім інше, це ні на що не схожий процес. Всю гаму емоцій потрібно передати одним тільки голосом. Мені дуже сподобалося".

Першим досвідом в дубляжі робота над фільмом «Тачки 3» стали і для Марічки Падалко. «Дуже приємно, що це мультик, який люблять мої діти. Вони переглянули першу і другу частини, знали, що я беру участь в кастингу, і дуже сильно вболівали за мене. До того ж, я озвучую героїню Наталі, яка, по-перше, журналістка, по-друге, розбирається в автоперегонах, а я раніше вела спортивні новини, а по-третє, я ведуча не тільки новин, але і дитячої програми, тому ця роль мені дуже близька. Сподіваюся, глядачам сподобається », - ділиться своїми враженнями відома телеведуча.

Про фільм:

Настав час дізнатися, що саме перетворює гонщика на чемпіона у світі ТАЧОК Disney\Pixar! Улюбленець публіки Блискавка Макквін має довести новому поколінню, що на трасі йому досі немає рівних. Попереду карколомні пригоди з новими друзями і ризиковані ситуації, від яких перехоплює подих. За пальне анімаційних перегонів відповідає український дубляж, повний драйву і гумору.