У прем'єрному кінотеатрі «Оскар» пройшов вже третій Кінобранч для молодих мам з малюками

Gulliver

Поліна Логунова разом зі співачкою Анною Добридневою поділилися секретами свого харчування і фізичних навантажень. Мами переконалися, що в дійсності тримати себе у формі набагато простіше, ніж здавалося і для цього не обов'язково витрачати великі суми грошей.

Після завершення заходу всі великою компанією вирушили на перегляд фільму «Таллі» з шикарною Шарліз Терон в образі втомленої та змученої мами, яка заради цієї ролі погладшала на цілих 16 кілограм. Фільм йшов зі зниженим рівнем звуку, що дозволило дивитися кіно навіть з немовлятами.

Директор по маркетингу мережі кінотеатрів «Оскар», Олександра Новикова, розповіла: «Наші «Тихі сеанси» для мам з малюками стають все популярнішими. Цієї п'ятниці успішно стартував наш третій КІНОБРАНЧ в «Оскарі». Молоді мами мали можливість поспілкуватися із зірковими гостями, отримати коштовні подарунки та переглянути фільм «Таллі» з Шарліз Терон у головній ролі. Ми отримали дуже багато чудових відгуків і розуміємо, що йдемо правильним шляхом. Формат цікавий, корисний і дуже потрібний нашій аудиторії.»

Партнери заходу: Данон Україна, Kimberli Jewellery House, Medissa Kids, ProMenu