У кінотеатрі «Оскар» відбулася прем'єра фільму «Керол»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» відбулася прем'єра фільму «Керол»

9 березня в кінотеатрі «Оскар» (МФК Gulliver) відбулася прем'єра фільму «Керол» - 6-кратного номінанта на премію «Оскар» від режисера Тода Хейнса.

На прем'єрі були помічені: ведучий Юрій Горбунов, солістка групи "НеАнгели" - Вікторія, дизайнер Жан Гріцфельдт, Катерина Осадча, Ахтем Сейтамблаев, Лада Лузіна, Анна Завальська, Микита Добринін, Женя Галіч, співачка Лаліко, Павло Зібров, Марічка Падалко та багато інших.

Фільм розповідає про стосунки двох жінок - в неповторній атмосфері Нью-Йорка 50-х років юна Терез зустрічає Керол, чарівну зрілу жінку, нудьгуючу у шлюбі без кохання. Швидкоплинний проблиск потягу переростає у всепоглинаюче почуття, яке назавжди змінить їхні життя. Фільм знятий за мотивами роману «Ціна солі» Патриції Хайсміт, автора книги «Талановитий містер Ріплі».

За роль в «Керол» Руні Мара була названа найкращою актрисою Канського кінофестивалю, розділивши це звання з Еммануель Берко ( «Мій король»). Стрічка була відзначена Квір-Пальмовою гілкою за висвітлення ЛГБТ-теми в кіно. Після прем'єри картини на фестивалі глядачі влаштували фільму 10-хвилинну стоячу овацію.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Керол» стартує з 10 березня