У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра Манхеттенського фестивалю короткометражних фільмів

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбулася гала-прем'єра Манхеттенського фестивалю короткометражних фільмів. Протягом тижня численна міжнародна аудиторія буде вибирати переможців серед 10 фіналістів. У 2016 році українці приєдналися до неї вже в 10-й раз.

Першими вибрати кращу короткометражку року прийшли Джамала, Катя Осадча, Юрій Горбунов, Антоніна Матвієнко та Арсен Мірзоян, Олена Лавренюк, Андрій Кіше, Анна Різатдінова, Серж Смолін, Даша Коломієць, Олена Кобозева, Катя Бабкіна, Катя Тейлор і Юрій Марченко, Василь та Іван Костенко, Яна Алтухова, Мирослава Ульянина, Ліза Краснова і інші гості.

У мережі кінотеатрів «Оскар» Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів пройде з 22 вересня по 2 жовтня.

Про фільми:

БРАВІСТ / BRAVOMAN Країна: Російська Федерація

Цинік Андрій щовечора одягає смокінг і кричить «браво» в театрах: за гроші він заведе зал на будь-якому спектаклі. Андрій впевнений - всі брешуть. Поки не зустрічає найщирішу дівчину в залі.

ГОРИЛА / GORILLA Країна: Франція, США

Голлівуд, 1952 рік. Генрі Корсо грає в костюмі горили в хоррорах і пригодницьких фільмах. У «Дженні з джунглів» він повинен тероризувати виконавицю головної ролі, яка заблукала в штучному лісі. Але завдання залякати бажану жінку виявляється не найлегшою для актора-горили.

ТРИМАЙСЯ / HOLD ON Країна: Нідерланди

Молода і талановита віолончелістка заробляє собі панічний страх перед сценою після того, як під час важливого виступу у неї рветься струна.

КАРУСЕЛЬ / CAROUSEL Країна: Великобританія

Чоловік викидає на дівчинку-підлітка потік життєвої мудрості - з абсолютно непередбачуваним результатом.

ОСТАННЯ ПОДОРОЖ ТАЄМНИЦЬ ПОЛА В.Р. / THE LAST JOURNEY OF ENIGMATIC PAUL W.R. Країна: Франція

Червоний місяць загрожує існуванню нашої планети. Всі надії людства покладено на плечі загадкового Пола В.Р. - Найталановитішого астронавта свого покоління. Але всього за пару годин до запуску місії, він таємничим чином зникає.

ПОНАДНОРМОВІ / OVERTIME Країна: Австралія

Добросовісний співробітник застряє в офісі допізна - тому що боїться виходити на вулицю після настання темряви.

Зломленість / KAPUTT

Анімаційний документальний фільм про Хохенек - жіночу в'язницю для політичних ув'язнених, яка заробила страшну репутацію за часів НДР.

ТУНЕЛЬ / THE TUNNEL Країна: Норвегія

Сім'я повертається додому після вихідних, і застряє в пробці - яка завдяки уряду може покласти край їх поїздці.

ЕЛЛУ ПІДВИЩИЛИ? / ELLA GETS A PROMOTION? Країна: США

Елла, талановита і старанна співробітниця, нарешті отримує заслужене підвищення. Чи ні? Фільм являє комедійний погляд на подвійні стандарти сучасної американської корпоративної культури.

Я - КАРАНДАШ / JE SUIS UN CRAYON Країна: Австралія

Головна дійова особа цього анімаційного фільму - свобода самовираження. Стрічка була натхненна людьми, які виступили з протестом після трагедії з розстрілом редакції Charlie Hebdo 11 січня 2015 року у Франції.