У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Вона»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Вона»

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 28 вересня відбулася гала-прем'єра драматичного трилера Пола Верховена «Вона». Неймовірна Ізабель Юппер у головній ролі, сильна і психологічно складна стрічка з великою порцією чорного гумору - видатний голландець повернувся на великі екрани після майже 10-річного мовчання.

Побачити нову роботу режисера, який подарував глядачам культові фільми «Основний інстинкт», «Шоугерлз» і «Згадати все», прийшли Маша Шубіна і Ілля Чічкан, Ірина Данилевська, Олена Лавренюк, Зоя Литвин, Олександра Червоненко, Маша Фокіна, Кароліна Ашіон, Яна Клочкова, Жан Беленюк, Серж Смолін та Серж Пайє, Влад Фісун, Ганна Добриднєва, Ганна Зосимова, Олексій Нілов, Олена Кобозева, Даша Коломієць, Ганна Завальська, Олексій Прищепа, Валерія Крук, Ігор Посипайко, Олексій Гладушевський, Костянтин Боровський, Олексій Дівєєв-Церковний, Іван Фролов, Алекс Захарчук, брати Василь та Іван Костенки, Слава Соломка та інші гості.

Про фільм:

Мішель, заможна парижанка, власниця великої компанії по розробці відеоігор, з чоловіком розлучена, у сина своє, доросле, життя. А у Мішель необтяжливий роман з чоловіком подруги.

Одного разу до її будинку вривається чоловік у чорному, жорстоко б'є та гвалтує її. Коли він зникає, Мішель не заявляє в поліцію. Страшна історія пробуджує в ній дитячі психологічні травми і приховані інстинкти, пов'язані з її батьком, серійним вбивцею.

З цього моменту вона в кожному чоловікові зі свого оточення починає бачити насильника. Вона хоче знайти його, але зовсім не для того, щоб здати поліції…

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Вона» стартує з 29 вересня.