У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «У ліжку з Вікторією»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «У ліжку з Вікторією»

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 19 жовтня відбулася гала-прем'єра фільму «У ліжку з Вікторією». Стрічку про любовні пригоди 30-річної парижанки, яка відкривала Тиждень критики Канського кінофестивалю, прийшли оцінити столичні кіномани: Санта Дімопулос, Василиса Фролова, Олег Собчук, Серж Смолін & Серж Пайє, Андрій Кіше, Марина Леончук, Наталка Карпа та Євген Терехов, Олег Панюта, Данило Бєлих, Ганна Завальська, Тетяна Терехова, Валерія Крук, Даша Коломієць, Василь та Іван Костенки, Алекс Захарчук, В'ячеслав Соломка, Роман Міхно з дружиною, Євген Толочний та інші гості.

«У ліжку з Вікторією» став хітом французького прокату, посівши перше місце за касовими зборами за перший вікенд. Комедія, яка поєднала французький шарм і традиції «Щоденника Бріджит Джонс», - друга повнометражна робота Жюстін Тріє. За словами режисера, вона також надихалася класикою американської романтичної комедії - фільмами Біллі Уайлдера і Говарда Хоукса.

Про фільм:

Головна героїня фільму, Вікторія, намагається почати нове життя: взяти себе в руки, розібратися з коханцями, більше спати і краще харчуватися. Тільки ось колишній, який звернувся до неї за допомогою, не сприяє наведенню порядку. А інший коханий, який вважає себе популярним письменником, посвячує всю мережу в подробиці її інтимного життя.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «У ліжку з Вікторією» стартує з 20 жовтня.