У кінотеатрі «Оскар» (БФК Gulliver) 12 вересня відбулася гала-прем'єра комедії «Мадам»

Gulliver

Першими стрічку побачили Яна Клочкова, Василіса Фролова, Наталка Карпа, Анастасія Даугуле, Олег Панюта, Артем Гагарін, Олена Бурба, Ігор Скрипко (актор серіалу «Останній москаль»), Данило Бєлих, Олена Мусієнко, Яна Алтухова, група «On I Ona» та багато інших.

Головні ролі в картині виконують Тоні Коллетт («Шосте вічуття», «Маленька міс Щастя»), Харві Кейтель ("Скажені пси", "Таксист"), Россі де Пальма («Розірвані обійми», «Жінки на межі нервового зриву») , Крістіан Абарт («Топ-модель») та інші.

Про фільм:

Щоб внести щось нове в багаторічний шлюб, Енн й Боб вирішує переїхати у прекрасний будиночок найромантичнішого міста у світі – Парижа. Благо, сім'я у них багата, можуть собі дозволити. На честь цього переїзду вони влаштовують елітну вечерю, на яку запрошують друзів із різних країн світу. Але забобонна Енн перед самою вечерею розуміє, що на столі лежить 13 приладів. Рятуючи ситуацію, вона пропонує служниці Марії видати себе за загадкову іспанську даму. Усе б нічого, але трохи вина розв'язало Марії язик, і вона просто закохала в себе одного з гостей – британського колекціонера. Він – багатий чоловік, а вона – проста служниця. Між ними велика прірва ...і любов.