У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Лев»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Лев»

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Гулівер) 1. березня відбулася гала-прем'єра пригодницької мелодрами «Лев», в якій головні ролі виконали Дев Патель, відомий за ролями у фільмі Денні Бойла «Мільйонер з трущоб» і серіалі «Skins», Ніколь Кідман і Руні Мара, а сюжет заснований на реальних подіях. «Лев» претендував на премію «Оскар» в шести номінаціях - за кращий фільм, адаптований сценарій, роботу оператора, саундтрек, актора і актрису другого плану. Раніше картина також була відзначена преміями BAFTA за кращого актора другого плану і адаптований сценарій, Австралійською кіноакадемією за кращих акторів другого плану і Американським товариством кінооператорів.

Першими в Україні фільм «Лев» побачили Римма Зюбіна, Дмитро Ступка, учасниця дуету «НеАнгели» Вікторія Смеюха, Зоя Литвин, Олександра Червоненко, Тала Калатай, Анатолій Анатоліч, Світлана Тарабарова, Анна Добриднєва, Наталка Карпа з чоловіком Євгеном Тереховим, Алла Добкіна, Олександр Попов, Серж Смолін та Серж Пайє, Катерина Гуменюк (Ассоль), реп-виконавець Ліон, учасники групи «Сальто Назад», Анна Ганопольська, Наталія Ісупова, Олексій Прищепа, В'ячеслав Соломка, Катерина Бабкіна, Роман Міхно, Іван Пилипець (Голос країни 5) та інші гості.

Сюжет стрічки заснований на реальній історії австралійця індійського походження Сару Бріерлі, який загубився під час подорожі на поїзді і опинився на відстані 1600 км від будинку, в Калькутті, де змушений був жебракувати, щоб вижити. Незабаром його всиновила сім'я з Австралії. Через 25 років Бріерлі знайшов рідне село за допомогою карт Google. Сару написав книгу «Довга дорога додому» про те, як шукав своїх рідних, ґрунтуючись лише на розпливчастих дитячих спогадах.

Про фільм:

Фільм розповість правдиву історію Сару, який в п'ятирічному віці сів не на той поїзд і поїхав на інший кінець Індії за тисячі кілометрів від свого будинку і сім'ї.

25 років по тому, вихований прийомною родиною з Австралії, Сару вирішує знайти свою сім'ю і рідний дім, озброївшись неясними спогадами з дитинства та Google Earth.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Лев» стартує з 02 березня