У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Красиво піти»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Красиво піти», що оповідає про трьох пенсіонерів, які бажають пограбувати банк.

Ремейк однойменного фільму 1979 року першими побачили Василь Вірастюк, Соломія Вітвіцька, Ксенія Кузьменко, Марина Леончук, Артем Гагарін, Поліна Неня і Юрій Чернецький, екс-солістка Nikita Юлія Кавтарадзе, Андрій Кіше з дружиною Оксаною, Антоніна Матвієнко та Арсен Мірзоян, Наталка Карпа, Денис Христов, Серж Смолін та Серж Пайє, реп-виконавець Ліон, Алекс Захарчук, учасниці дуету «Анна-Марія», Роман Міхно та інші гості.

Головні ролі в смішній, зворушливій та мудрій комедії «Красиво піти» виконали оскароносні актори Алан Аркін, Морган Фрімен і Майкл Кейн. Для останніх, до речі, ця картина - шоста спільна робота після трьох фільмів Крістофера Нолана про Бетмен і дилогії «Ілюзія обману» Крім того, «Красиво піти» - третя за рахунком режисерська робота Зака Брафф, який прославився як доктор Джонатан «Джей Ді» Доріан з серіалу «Клініка».

Про фільм:

Троє друзів-пенсіонерів Віллі, Джо й Альберт живуть життям звичайних людей похилого віку: дивляться телевізор, обговорюють все підряд і критикують поведінку молоді.

Але в їх рутинне життя втручаються банки – вони знищують пенсійний фонд, тим самим залишаючи людей у літах без засобів на існування. Друзям приходить в голову навіжена ідея пограбувати банк! Їхні кривдники повинні постраждати.

Віллі, Джо й Альберт складають чудовий план, але старість заважає їм з легкістю його втілити в життя. Тому вони залучаются підтримкою компаньйона. Перед нами будуть правильні грабіжники, які візьмуть тільки своє.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Красиво піти» стартує з 6 квітня.