У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Інферно»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Інферно»

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 12 жовтня відбулася гала-прем'єра інтелектуального детективу-трилера Рона Ховарда «Інферно» за мотивами однойменного роману Дена Брауна.

Першими оцінити третю появу Тома Генкса в ролі Роберта Ленгдона (після роботи у фільмах «Код Да Вінчі» і «Ангели і Демони») прийшли Джамала, Григорій і Христина Решетник, Санта Дімопулос, Серж Смолін & Серж Пайє, Олег Панюта, Віталій Борисюк, Олег Собчук, MamaRika, Артем Гагарін, Анатолій Анатоліч, Даша Коломієць та Денис Христов, Олексій Нілов, Аліна Діанова, Алекс Захарчук, Євген Толочний, Катерина Гуменюк (Ассоль) та інші гості.

Витонченістю Італії, де розгортаються події фільму, дихала і вечірка з нагоди прем'єри: криваво-червоні троянди, мерехтіння свічок, яке відбивається в дзеркалах, венеціанські маски, тематична фотозона, класичний бурбон Jim Beam налаштовували гостей на неймовірну і загадкову атмосферу стрічки.

Про фільм:

Професор Роберт Ленгдон приходить до тями в одній з італійських лікарень, повністю втративши пам'ять. Місцевий лікар Сієнна Брукс намагається допомогти Роберту не тільки відновити спогади, а й зупинити загадкових зловмисників, які мають намір поширити смертоносний вірус. Розгадка таємничої історії пов'язана з «Пеклом» (іт. Inferno) - першою частиною «Божественної комедії» Данте.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Інферно» стартує з 13 жовтня.