У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра фільму «Джульєтта»

Gulliver

У вівторок, 9 серпня, в кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбулася гала-прем'єра драми Педро Альмодовара «Джульєтта», за мотивами оповідань Еліс Манро, лауреата Нобелівської премії з літератури.

Першими познайомитися з новим творінням іспанського режисера прийшли зіркові гості - Джамала, Сніжана Єгорова, Ілля Чичкан і Маша Шубіна, Ассія Ахат, Світлана Тарабарова, Серж Смолін, Соломія Вітвіцька з чоловіком, Катя Бабкіна, Анна Ганнапольская, В'ячеслав Соломка, Олексій Прищепа, Марія Орлова , Монро, Олексій Гладушевський, Ваня Фролов, а також посол Іспанії в Україні Херардо Анхель Бугайов Оттоне та ін.

Про фільм:

Джульєтта та її хлопець Лоренцо збираються переїжджати до Португалії. Але випадково жінка зустрічає кращу подругу своєї дочки Антії, яка зникла таємничим чином 12 років тому. Джульєтта дізнається, що Антія живе в Швейцарії з чоловіком і трьома дітьми. Скасувавши поїздку, жінка перебирається в свій колишній будинок у Мадриді, сподіваючись отримати звісточку від дочки. Там Джульєтта згадує бурхливу юність, любов і страшну трагедію, яка віддалила її від дочки.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Джульєтта» стартує з 11 серпня.