У кінотеатрі «Оскар» відбулася гала-прем'єра анімаційного фільму «Балерина»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) 18 січня відбулася гала-прем'єра анімаційного фільму «Балерина».

Захід пройшов за участю Соні Кіперман, дочки Віри Брежнєвої, яка працювала над українським дубляжем стрічки. Підтримати Соню на прем'єрі прийшла її молодша сестра Сара. Також на червоній доріжці були помічені екс-солістка Nikita Юлія Кавтарадзе, Тимофій Нагорний, Віталій Борисюк, Андрій Кіше, Ірина Турбаєвська, Олександра Олійник, Анатолій Анатоліч з дружиною Юлією і дочками, Олег Панюта, Сніжана Єгорова, Алла Мартинюк, Катерина Молчанова, Алекс Захарчук та інші гості.

Атмосферу чародійства і творчості на прем'єрі створювали ведучий Роман Міхно, юна балерина Аня Стоянова, студія балету Тодес і шампанське ТМ ODESSA.

Про фільм:

Історія розповість нам про маленьку 11-річну сирітку Фелісі Міллінер, яка мріє стати балериною, а тому приїжджає до Парижу у 1879 році разом зі своїм другом, винахідником Віктором. Дівчинка йде у престижну школу балету, де їй доведеться дуже багато працювати. Одного бажання для втілення мрії мало, коли доводиться боротися з талановитими і підготовленими суперницями. Коли кожен день зі школи вилітає по одній дівчинці, Фелісі повинна працювати більше всіх, щоб довести, що вона - справжня балерина.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» анімаційний фільм «Балерина» стартує з 26 січня.