У кінотеатрі «Оскар» відбулась гала-прем'єра Манхеттенського фестивалю короткометражних фільмів

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» (МФК Gulliver) 27 вересня відбулась гала-прем'єра Манхеттенського фестивалю короткометражних фільмів. На червоній доріжці були помічені Анастасія Даугуле, Алік Шпилюк, Валерія Крук, Олена Алимова, Серж Смолін & Серж Пайє, Анна Богинская, Наталія Холоденко, дует Анна-Марія, Алекс Захарчук, учасники гурту 5 Vymir, Роман Міхно, співачка Ксанті і багато інших гостей.

Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів – єдиний у світі глобальний інтерактивний кінофестиваль. Серед фіналістів цього року – два номінанта кінофестивалю Санденс: новозеландська драма «Не нашкодь» та мелодрама з Сирії «Mare Nostrum». Іспанська стрічка «По той бік» виграла приз глядацьких симпатій на Фестивалі фільмів жахів та фентезі у Сан-Себастьяні. Анімаційний фільм «Коротко» – нова робота швейцарського режисера Фабіо Фрідлі, номінанта на національну премію Swiss Film Prize. Стрічку «Надія вмирає останньою» з Великої Британії створено на основі життєпису Йозефа Пачинського, польського політв’язня, який під час Другої світової війни став персональним перукарем головнокомандувача табору в Аушвіці. Латвійський фільм «Уперед!» засновано на реальній історії молодого чоловіка на інвалідному візку, який вирішив наздогнати злодіїв, що пограбували його кохану дівчину. Окрім того, до програми увійшли картини «8 хвилин» (Грузія), «Fickle Bickle» (США), «Viola, Franca» (Італія) та «Ідеальний день» (Іспанія).

Про фільм:

Найбільший на світі інтерактивний Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів щорічно збирає заявки від режисерів всього світу і у вересні представляє чергову добірку з 10 фіналістів. Переможців визначає численна міжнародна аудиторія протягом одного тижня.

За традицією, в Україні Манхеттенський міжнародний кінофестиваль короткометражних фільмів представляє компанія «Артхаус Трафік». У 2017 році українці вже у 11-й раз зможуть приєднатися до вибору кращої короткометражки року.

Український трейлер »»