У кінотеатрі «Оскар» відбулась гала-прем'єра кримінальної драми «Провини наші»

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» відбулась гала-прем'єра кримінальної драми «Провини наші»

Напередодні Дня святого Патрика в кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбулась гала-прем'єра кримінальної драми «Провини наші», головні ролі в якій виконали видатні актори ірландського походження - Майкл Фассбендер і Брендан Глісон.

Першими фільм побачили Саша Кольцова, Андрій Кіше, Олексій Дівєєв-Церква, Даша Коломієць, Олександр Попов, Євген Толочний, Лера Чачібая, Андрій Алферов, хіп-хоп виконавець Ліон, Катерина Бабкіна, Софія Мілано, Роман Міхно і інші гості. Настрій вечора створював традиційний ірландський бренд віскі Kilbeggan.

Сюжет фільму, який розгортається навколо трьох поколінь ірландської родини, побудований на конфлікті батьків і дітей, зіткненні беззастережного підпорядкування авторитету і презумпції вільного вибору.

Про фільм:

Чед - чудовий гонщик. Він працює на свого батька, кримінального авторитета, і віртуозно йде від будь-якої погоні. Все йде добре, поки Чед не вирішує зав'язати. Але батько змушує сина піти на останню справу. Ось тільки розкішний особняк, в який вломилися грабіжники, належить наймогутнішій людині в Англії. А та не прощає помилок ...

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» кримінальна драма «Провини наші» стартує з 16 березня.