У кінотеатрі «Оскар» відбулась гала-прем'єра фільму «Саллі» (Sully)

Gulliver

У кінотеатрі «Оскар» відбулась гала-прем'єра фільму «Саллі» (Sully)

У кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ «Гулівер») відбулась гала-прем'єра біографічної драми «Саллі» (Sully) від п'ятикратного лауреата «Оскара», культового актора і режисера Клінта Іствуда.

Першими історію пілота Чеслі Салленбергера, який здійснив одну з найуспішніших екстрених посадок в історії авіації, побачили Василь Вірастюк, Даша Коломієць, Андрій Кіше, Геннадій Попенко з дружиною, Анна Добриднєва, Серж Смолін та Серж Пайє, Роман Міхно з дружиною, Віктор Андрієнко, Анатолій Матешко, Ксенія Бугримова, Сергій Рибік з дружиною Катериною, Валерія Крук (Кульбаба), Олександр Кобзар, Алла Мартинюк, Едуард Приступа (НеДіля), Данило Бєлих, Сніжана Єгорова з донькою Сашею та інші гості. Також прем’єру відвідали пілоти авіакомпаній.

Про фільм:

У січні 2009 року пілот Чеслі Салленбергер та перший офіцер Джеффрі Скайлз урятували життя 155 пасажирів і членів екіпажу, здійснивши посадку несправного літака на річку Гудзон.

І хоча для громадськості капітан Саллі став героєм, який учинив безпрецедентний подвиг авіамайстерності, його дії стали об'єктом ретельного розслідування. Нові докази можуть призвести не тільки до знищення репутації Чеслі, але й до руйнування його кар'єри пілота.

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Саллі» (Саллі) стартує 8 вересня.